O firmie

Nasza firma powstała w 2009 roku. Zajmujemy się sprzedażą i dostarczaniem urządzeń klimatyzacyjnych na zamówienie. Montujemy urządzenia własne jak również powierzone przez klientów. W naszej ofercie posiadamy urządzenia od najbardziej renomowanych światowych producentów po urządzenia w przystępnych cenach mniej znanych marek. Proponujemy najlepsze rozwiązania do biur, sklepów, placówek bankowych, pomieszczeń technicznych, gastronomicznych, lokali mieszkalnych itp. Oferujemy bezpłatne doradztwo i profesjonalny montaż klimatyzacji w atrakcyjnej cenie. Posiadamy niezbędne kwalifikacje, nowoczesny i specjalistyczny sprzęt, co zapewnia wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Wykonując instalacje dokładamy wszelkich starań, aby efekt końcowy zachwycał Państwa pod względem jakości oraz estetyki.

Traktujemy swoich klientów bardzo poważnie, dlatego podczas pracy stawiamy na czystość i zawsze zostawiamy po sobie porządek.

Dbamy o to, aby każdy nasz klient otrzymał fachową poradę, dobrą cenę, rzetelnie wykonaną, profesjonalną usługę oraz – co dla nas bardzo ważne – sprawną opiekę serwisową.

W 2019 roku poszerzyliśmy działalność o usługi wynajmu podnośnika koszowego (zwyżka) wraz z operatorem na terenie Chełma i okolic. Podnośnik ma zasięg roboczy do 25 metrów, a to że jest zamontowany na samochodzie Nissan Cabstar sprawia, że jest mały i lekki poniżej 3,5 tony. Nasze usługi oferujemy w najlepszych cenach, a dodatkowo dla stałych odbiorców mamy atrakcyjne rabaty.

Montaż i serwis klimatyzacji - Chełm i okolica Podnośnik koszowy - zwyżka - Chełm i okolica